Kripto Para

Merkezi olmayan Socialfi platformu Boom Live on App Store’da 2 NFT airdrop’u tanıtıyor

Merkezi olmayan sosyal ağ platformu Boom, uygulamasının başlatıldığını duyurdu. Uygulama mağazası ve Google Oyun buna ek olarak Android sürüm. Çoğu Cryptocurrency projesi için, bir mobil uygulamayı başlatmak, çok sayıda kullanıcıyı uygulamaya çekeceği ve uygulamanın faydasını Web 3.0 sosyal dünyasında daha fazla kullanıcıya getireceği için büyük bir başarıdır.

NFT veya Cryptocurrency piyasasına dahil olsanız da olmasanız da – piyasada büyük bir heyecan ve takip var, bu da Twitter, Instagram ve Discord gibi Web 2.0 sosyal platformlarında NFT’nin sahte kullanımının artmasına neden oldu.

Bazı kullanıcılar ekran görüntüsü aldı veya resmi indirdi ve NFT’ye gerçekten sahip olmadan profil resmi olarak kullandı. Bunu yaparak, blockchain teknolojisi desteği olmadan NFT’ye sahip olma amacını kaybeder. Bu bağlamda Boom uygulaması, sosyal platformlardaki varlıkların kimlik doğrulaması olan Web 2.0 sosyal platformlarında kullanıcıların ve yaratıcıların karşılaştığı sorunların çoğunu çözmüştür.

Boom’un App Store ve Google Play Store’da yayına girmesiyle, Boom Topluluğuna daha fazla sayıda kullanıcının katılmasıyla NFT’lerin ve Kripto Jetonlarının değerini korurken sektörde daha fazla fırsat ve işbirliği yaratmasını bekleyebiliriz. Bunun yanı sıra Boom ekibi, Boom’un 1 Mart 2022’de piyasaya sürülmesi beklenen bir PC versiyonu üzerinde de çalışıyor.

*Boom Tanıtım Videosu*

Boom uygulamasında ana işlev, kullanıcıların ve içerik oluşturucuların haberlere göz atmak veya mevcut kripto piyasası hakkında görüşlerini paylaşmak için Boom hesaplarını oluşturabilmeleridir.

Kullanıcılar, Balinalar veya KOL’ler tarafından yayınlanan haberleri takip edebilir ve içerik oluşturucular, hesaplarında özel veya herkese açık olarak bilgi veya fikir paylaşabilir. Son güncellemeler ile Boom, kullanıcıların NFT’lerini veya Token’larını profillerinde istedikleri gibi görüntülemelerini sağlayan en önemli işlevi bile ortaya çıkardı.

Bu işlev sayesinde kullanıcılar, KOL veya Whale’in makalelerini ve gönderilerini okurken, sahip oldukları varlığa dayalı olarak bilgilerin güvenilirliğini doğrulayabilirler.

Boom, topluluk merkezli bir uygulama olduğundan, aynı zamanda bir 1 Milyon Dolarlık İçerik Oluşturucu Fonu içerik oluşturuculara daha kaliteli destek sağlamak.

Boom, ZKSpace’in bir yıllık yıldönümü karnavalına katılarak katılımcılara özel NFT’ler verecek

ZKSpace’in bir ortağı olarak Boom, ZKSpace’in bir yıl dönümü karnavalıyla ortak bir ortaklık yürüttü ve etkinlikte katılımcılara özel NFT’ler verdi. ZK-Rollups kullanan tüm özelliklere sahip bir katman 2 protokolü olan ZKSpace ile birlikte, hediye Boom ve ZKSpace tarafından Ethereum Ağı üzerinde çalışacak olan sınırlı sayıda bir NFT sürümü olacaktır.

Yıldönümü etkinlikleri 14 Şubat 2022’de başlayacak ve 25 Şubat 2022’de sona erecek. Bu etkinliğe katılmak ve Boom ve ZKSpace tarafından yayınlanan değerli sınırlı sayıda NFT’yi talep etmek için kullanıcıların aşağıdaki talimatları izlemesi gerekecek:

  1. Boom’un Twitter hesabını (@boomapporg) takip edin ve etkinliğin gönderisini retweetleyin
  2. Boom’a Katılın Resmi Telgraf Grubu
  3. Boom Uygulamasını indirin ve Boom’da hesabınızı oluşturun (Uygulama mağazası ve Google Oyun mağazası)
  4. Tüm işlemleri tamamladıktan sonra lütfen resmi Twitter hesabınızı ve telgraf kullanıcı adınızı Google formu ödül talep etmek.

Boom Gelecek Eşantiyonları / Airdrop’lar

Boom’un gelecekteki yol haritasında, ekip Boom’un resmi NFT’sini Nisan 2022’nin ortalarında piyasaya sürüyor. NFT, Boom Ekibi tarafından oluşturulan bir konsepte dayanıyor. 2022 yılı sonunda güneş sistemindeki bir gezegende meydana gelen patlamayla başladı.

Patlamalarda kripto severlerden oluşan Boom adını verdiğimiz yeni bir gezegen doğdu. Bu kripto severler grubu, yeni gezegende kendi görevlerini yerine getiriyor ve gezegenin ekosistemini birlikte inşa ediyor. Balina, Etkileyici, Tüketici, Yaratıcı ve Sanatçı gibi her bir ilgili karakter arasında.

Şu andan itibaren, Boom gezegeni, gezegenin ilk sakinlerine airdrop yoluyla kimlik kartları veriyor. Topluluk yönetişim hakları, kişisel marka teşhiri, ürün denemesi, münhasır bonuslar vb. ile sınırlı olan çeşitli faydalar vardır.

Team Boom Hakkında

Boom hakkında Miami, Florida’da kayıtlı olan şirket, Amerika Birleşik Devletleri, Fransa, İsveç, Birleşik Krallık ve Malezya’ya yayılan bir grup siberpunk meraklısı tarafından kuruldu.

Boom’un kurucu üyeleri farklı geçmişlere sahipler ancak ortak ilgi ve vizyondan gönüllü olarak bir araya geldiler.

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu