Kripto Para

MEXC Global, Ethereum uyumlu akıllı sözleşmeleri destekleyen köprü ParaState’i listeleyecek

ParaStateFarklı zincirler ve Ethereum arasında uygulama ve geliştirici ekosistemleri arasında köprü kuran çok zincirli bir akıllı sözleşme platformu olan , önde gelen dijital varlık borsasında listelenecek. MEKSİKA Küresel 16 Şubat 2022’de.

Steroidler üzerinde Ethereum olarak bilinen ParaState, Ethereum ve Polkadot arasındaki uygulama ve geliştirici ekosisteminin yanı sıra Ethereum uyumluluğu sağlamak isteyen diğer yüksek performanslı Substrate tabanlı blok zincirlerini birbirine bağlayarak Ethereum’un sınırlarını genişleten çok zincirli bir akıllı sözleşme platformudur.

ParaState, mevcut tüm Ethereum uygulamalarıyla sorunsuz uyumluluk sağlamak için EVM paletini desteklerken, geliştiricilere yeni nesil bir akıllı sözleşme uygulama ortamı olan Ethereum aromalı WebAssembly (Ewasm) sağlar.

Bu iki altyapının ParaState üzerinde birbiriyle konuşması ve aynı hesap sistemini paylaşması sağlanmaktadır.

ParaState’in zincir üstü sanal makinesi WasmEdge-Ewasm paletini kullanarak, merkezi olmayan uygulama geliştiricileri, yerel Ethereum dillerinin yanı sıra 20’den fazla programlama dilini kullanarak Polkadot çoklu zinciri için akıllı sözleşmeler yazabilir.

ParaState, Polkadot ekosistemine özgü teknik ölçeklenebilirlik yetenekleri sayesinde akıllı sözleşmelerinin yürütme sürelerini iyileştirmek isteyen diğer blok zinciri projeleriyle entegre Ewasm teknolojisinin uygulanmasına kuvvetle inanmaktadır.

Bunu başarmak için, üzerinde listelenecek olan ParaState belirteci STATE MEKSİKA Küreseltüm aktörlerin ekosistemin gelişimine ve genişlemesine olumlu katkıda bulunmak için daha fazla jeton kazanmasına izin vermek için bir DAO modeli uygulayarak jeton ekonomisi için yakıt görevi görür.

MEKSİKA Küresel ilk aşamasından beri güçlü bir destekçi olarak ParaState ile yakın bir şekilde çalışmaktadır. MEXC Global’deki listeleme, yalnızca Devlet Simgesine likidite katmakla ve ParaState topluluğunu genişletmekle kalmayacak, aynı zamanda daha fazla geliştirici ve kullanıcının Ethereum-Uyumlu akıllı sözleşmeler için yüksek performanslı zincir üstü çözümleri deneyimlemesini kolaylaştıracak.

STATE Token’ın yatırılması ve listelenmesi 16 Şubat 2022’de saat 15:00’te (UTC) açık olacaktır.

MEXC Global Hakkında

Nisan 2018’de kurulan MEXC Global, kullanıcılara spot, marj, kaldıraçlı ETF’ler, türev alım satım ve bahis hizmetleri dahil olmak üzere tek noktadan hizmetler sunan 7 milyondan fazla kullanıcıya sahip bir dijital varlık alım satım platformudur. Ekibin çekirdek üyeleri uluslararası şirketlerden ve finans şirketlerinden geliyor ve blok zinciri ve finans sektörlerinde deneyime sahip.

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu