Kripto Para

MEXC Global ortakları Mars Ekosistemi, Hizmet Olarak Verim platformu UpDeFi’yi destekliyor

Önde gelen dijital varlık ve kripto para ticaret platformu MEKSİKA Küreselile takım oldu Mars Ekosistemi, yeni nesil DeFi protokollerinden oluşan bir paket sağlamak için merkezi olmayan ve ölçeklenebilir bir stabilcoin ekosistemi. Onun çekirdeğinde, UpDeFitek duraklı bir Hizmet Olarak Getir (YaaS) platformu, kullanıcıların en iyi varlık güvenliğini ve en yüksek optimize edilmiş getirileri deneyimleyebilecekleri IDO’yu Mart ayında başlatmaya hazır.

UpDeFi’nin ana ürünleri stratejilerdir. Strateji, çeşitli DeFi protokollerinde veya diğerlerinde getiri fırsatlarından (likidite madenciliği, işlem madenciliği, borçlanma madenciliği vb.) ve finansal ürünlerden (ticaret, borç verme vb.) yararlanan, akıllı bir sözleşme tarafından tanımlanan sabit bir yatırım stratejisidir. Karmaşık otomatikleştirilmiş yatırım işlemleri gerçekleştirmek için proje türleri, böylece kullanıcıların fonlarına otomatik ve optimum getiriler getirir.

Adil bir lansman projesi olarak ön satış, yatırımcı ve ön maden yoktur. Yalnızca UpDeFi protokolüne katkıda bulunan katılımcılar, bireysel katkılara dayalı olarak topluluğun yönetim belirteçleri olan UP belirteçlerini alacaktır. UpDeFi, tüm blok zincirlerinde en güvenli, en karlı ve kullanımı en kolay getiri stratejilerini geliştirmeye kendini adamıştır.

UpDeFi’nin otomatik birleştirme stratejisi, kullanıcıların daha yüksek getiri elde edebilmesi için düşük ücretlere sahiptir. Dahası, UpDeFi’nin otomatik birleştirme stratejisinin kullanıcıları sadece UP jeton ödülleri kazanmakla kalmaz, aynı zamanda UP jetonlarının ekonomik model tasarımı UP jetonlarının yüksek değerini belirler.

Şu anda, BSC’deki geleneksel getiri toplayıcıların (Autofarm, vb.) kullanıcıları ödüllendirecek protokol jetonları yoktur. Bu durumda, UpDeFi’nin otomatik birleştirme stratejisine katılan kullanıcılar UP jeton ödülleri alabilir ve kullanıcılar daha yüksek getiri elde edebilir. UpDeFi protokolü, otomatik birleştirme stratejisine ek olarak benzersiz verim artırıcı stratejilere sahip olduğundan, UpDeFi protokolü kalıcı ve sağlam bir gelir kaynağına sahiptir.

UpDeFi, protokol gelirinin %90’ını UP token sahiplerine tahsis eder. UP token sahiplerinin, UP-stake stratejilerine katılmak ve protokol gelirleri elde etmek için UpDeFi platformunda yalnızca UP tokenlerini stake etmeleri yeterlidir. Bu ekonomik model tasarımı, UP jetonlarının yüksek değerini sağlar.

Güvenlik söz konusu olduğunda, UpDeFi’nin sözleşmeleri sektördeki tanınmış güvenlik şirketleri CertiK ve PeckShield tarafından denetlenmiştir.CertiK ve PeckShield denetim raporları yayınlanmak üzere ve UpDeFi ekibi denetim raporlarını topluluk kullanıcılarıyla paylaşacak. ilk.

Ayrıca UpDeFi, UpDeFi protokolünün güvenliğini daha da sağlamak için en iyi geliştiricileri gerçek parayla teşvik etmek için sektördeki en iyi bilinen hata ödül organizasyonu olan Immunefi ile işbirliği yapıyor.

MEXC Global, erken aşamadan beri Mars Ekosistemi ile yakın bir şekilde çalışmaktadır. Bu ortaklıkla, UpDeFi ve Mars Ekosistemindeki daha fazla proje, dünya çapında milyonlarca kullanıcıya erişme ve güçlü bir topluluk oluşturma fırsatına sahip oluyor. Borsa sadece ekosisteme ilave likidite sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda ekosistemi geliştirmek için güçlü bir güç olacaktır.

UpDefi, IDO’yu Mart ayında Mars Ecosystem LaunchPad’de yapacak. IDO’nun ardından UpDeFi’nin stratejileri resmi olarak başlatılacak. UpDeFi’nin ilk yayınlanan stratejileri, hem Mars Ekosistemi hem de PancakeSwap platformlarına yönelik üç tür strateji içerir. XMS ve USDm kullanıcıları, IDO’yu geçen, UpDeFi platformunda madencilik yaparak UP jetonları alan ve ayrıca UpDeFi platformundan UP jetonlarını stake ederek getiri alan ilk kişiler olacak.

UpDefi Hakkında

BNB Zincirinde çalışan bir sonraki Hiper Optimize Edilmiş Verim Toplayıcı.

Web sitesi: https://app.updefi.finance

TG Kanalında: https://t.me/UpDeFiUp

Twitter: https://twitter.com/UpDeFiUp

E-posta:[email protected]

MEXC Global Hakkında

Nisan 2018’de kurulan MEXC Global, kullanıcılara spot, marj, kaldıraçlı ETF’ler, türev alım satım ve bahis hizmetleri dahil olmak üzere tek noktadan hizmetler sunan 7 milyondan fazla kullanıcıya sahip bir dijital varlık alım satım platformudur. Ekibin çekirdek üyeleri uluslararası şirketlerden ve finans şirketlerinden geliyor ve blok zinciri ve finans sektörlerinde deneyime sahip.

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu