Para Kazanma

Para kazanmak için 6 kolay Fiverr konser fikri

Boş zamanlarınızda ekstra para kazanmak mı istiyorsunuz? Fiverr’deki bu serbest çalışan işlerin başlaması hızlıdır, yapılması kolaydır ve becerilerinizi iyi (ve karlı) bir kullanıma sokacaktır.

Kredi: NeonShot, PavelShynkarou, iweta0077 – Shutterstock

Yarı zamanlı bir iş bulmak en iyi durumda bile zor olabilir – en azından eğitiminize ve diğer taahhütlerinize uyacak kadar esnek bir iş ararken. Ama Fiverr burada devreye giriyor.

Fiverr, serbest çalışanların hizmetlerinin reklamını yapabilecekleri çevrimiçi bir pazar yeridir. Öğrenci yaşamına yardımcı olacak konserler bulmak için siteyi kullanabilirsiniz, ancak aynı zamanda para kazanmanın harika yolu fazla.

Fiverr’da kendi konserinizi başlatmak size fazla ne yaptığınız, ne zaman ve nerede çalıştığınız ve bunun için ne kadar para alacağınız konusunda daha fazla kontrol.

Başarılı bir serbest çalışmanın anahtarı, halihazırda sahip olduğunuz becerilere ve deneyimlere odaklanmak ve CV’nizin hangi alanlarını güçlendirmeyi umduğunuzu düşünmektir. Başlamanıza yardımcı olmak için, programınıza uyabilecek en iyi Fiverr konserlerinden bazılarının bir listesini hazırladık.

Fiverr’da nasıl para kazanılır

Fiverr’da daha fazla para kazanmaya başlamak için, deneyebileceğiniz en iyi serbest işler şunlardır:

 1. Serbest web araştırması

  Jim Carrey Bruce Yüce hızlı yazarak

  Kredi: Evrensel Resimler

  Serbest çalışan biri olarak, belirli görevleri ellerinden alarak işletmelerin zaman kazanmalarına yardımcı olmanın yollarını düşünmeye değer. Web araştırması sabrınız için ödeme aldığınızı görebilen, zaman kazandıran özel bir iş.

  Yararlı beceriler

  • Detaylara büyük özen
  • Araştırma ve araştırma becerileri
  • Kısa raporlarda bilgileri harmanlayabilme
  • Kalıcılık.

  Görev örnekleri

  Web araştırması tipik olarak e-posta adreslerini, resimleri veya marka sözlerini çevrimiçi olarak izlemeyi veya hatta sadece rekabetin nasıl gittiğini araştırmayı içerir.

  Yine de oldukça uyarlanabilir serbest çalışma – Bir Numaralı hitler hakkında bilgi derlemek, kitap ve film olaylarını özetlemek veya yazarlar ve gazeteciler için arka plan materyali toplamak gibi ısmarlama çevrimiçi araştırma görevlerine dalabilirsiniz.

  Web araştırmasının yanı sıra veri girişi gibi diğer dijital yönetici görevlerini de yapmaktan memnunsanız, işinizi ‘sanal asistan’ rolü olarak tanıtmaya değer – bu Fiverr’da para kazanmanın yaygın bir yoludur.

 2. E-Kitap kapakları tasarlayın

  kitap yığını üzerinde amazon kindle

  Kredi bilgileri: dean bertoncelj – Shutterstock

  Trendleri tespit edebilmek ve bunlardan faydalanabilmek, çok serbest meslek sahibi olarak para kazanmak söz konusu olduğunda faydalı bir beceridir.

  Örneğin, kendi kendine yayıncılık, son on yılda binlerce yazarın yazılarından para kazanmak için e-Kitap formatlarını doldurmasıyla patladı. Ve bu nedenle, şu anda dijital kitap kapağı tasarımlarına büyük bir talep var.

  Yararlı beceriler

  • Tasarım becerileri
  • Zaman yönetimi
  • Güçlü görüntü oluşturma yetenekleri
  • Görsel analiz becerileri
  • Yayıncılıkta görsel trendler hakkında güncel bilgi.

  Görev örnekleri

  E-Kitap kapakları tasarlamaya dahil olan bir serbest çalışan olarak, özel yapım kapaklar veya şablonlar oluşturmanız, teknik sorun giderme işlemleri yapmanız veya taslak kapakların eleştirilerini sunmanız istenebilir.

  Görevlendirilmiş sanat eserleri, grafikler ve orijinal fotoğrafçılık da Fiverr üzerinde harika çalışma kaynakları olabilir (ve premium hizmetler olarak çok daha fazlasını satabilir).

 3. Sosyal medya becerilerinizi satın

  Kadın sosyal medya seviyor ve seviyor ile dizüstü bilgisayar

  Kredi: Flamingo Görseller, Pinone Pantone, Avector – Shutterstock

  Çevrimiçi takipler oluşturma ve sosyal medyada viral gönderiler oluşturma konusunda doğalsanız, becerileriniz işletmeler için inanılmaz derecede yararlı olabilir. kusursuz Fiverr’da para kazanmanın yolu.

  Pazarlama kampanyalarını, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) veya müşteri katılımını yönetme konusunda kanıtlanmış deneyim, birçok kariyer yolu ile oldukça alakalı olduğundan, dijital becerilerinizi geliştirmek sizin için de iyi olabilir.

  Yararlı beceriler

  • Sosyal medyada nasıl etkileşim oluşturulacağını anlama
  • Farklı sosyal platformlar için içerik ve tonu uyarlama yeteneği
  • Kendi sosyal medyanızda takipçi oluşturma yeteneği (üretkenliği artırmak, Hootsuite gibi yönetim platformlarına yatırım yapmak için).

  Görev örnekleri

  Serbest çalışan bir sosyal medya danışmanı olarak, hazır tweet’ler ve Instagram içeriği sunmak veya markaya özel orijinal gönderiler oluşturmak (daha yüksek bir ücret karşılığında) gibi işletmelerin takiplerini veya sosyal stratejilerini artırmak için paketler sunabilirsiniz.

  Ayrıca resim bulma/düzenleme görevleri yapabilir, hatta sosyal medya profillerini sıfırdan başlatmayı teklif edebilirsiniz.

  Ayrıca, özellikle güçlü bir sosyal medya takipçiniz varsa, para kazanmanın bir başka harika yolu da işletmelerden içeriklerini sosyal profillerinizde paylaşmaları için ücret almaktır.

  Ama lütfen not edin – sponsorlu içerik paylaşıyorsanız, ASA’nın bir gönderinin sponsorlu olduğunu veya reklam olduğunu belirten yönlendirmelere uymayı unutmayın.

 4. Düzeltilmiş öğrenci makaleleri

  bilgisayar kullanan köpek

  Kredi bilgileri: Kalamurzing – Shutterstock

  Özellikle, öğrencilerin denemelerini bitirmek için çok fazla baskı altında oldukları tez teslim tarihlerinde, başkalarının çalışmalarını düzeltmelerini sağlamak bir lütuf olabilir.

  Biraz boş zamanınız varsa (ve sizin için büyük bir ödev teslim tarihi yoksa), yazım hatalarını kontrol etmek ve argümanlarının kafa karıştırıcı veya az gelişmiş olduğu alanları belirlemek için öğrencilerin çalışmalarını serbest olarak okumayı önerebilirsiniz.

  Yararlı beceriler

  • Konu bilgisi
  • Detaylara dikkat
  • Güçlü akademik yetenek (sürekli olarak yüksek notlar alırsanız, daha fazla komisyon almak için bunu Fiverr konser açıklamanızda belirtin).

  Görev örnekleri

  Prova ve düzenleme hizmetleri, kaynakça ve alıntı denetimi veya sunum ve düzen paketleri sunabilirsiniz.

  Temel bilgileri öğretebilirseniz, anadili İngilizce olmayanlar için dil becerilerine, yeni başlayanlar için akademik yazma becerilerine veya her türden yazar için koçluğa göre konserler düzenleyebilirsiniz.

 5. Kullanıcı testi

  telefon kullanan adam

  Gelecekteki trendlere içeriden erişim sağlamak size çekici geliyorsa, kullanıcı testi kesinlikle bir göz atmaya değer.

  Bu örnek taşımayabilirken epeyce CV’nizde bir iş deneyimi örneği olarak çok fazla ağırlık olsa da, diğer, daha kariyer odaklı olanların yanı sıra eğlenceli, ilginç veya ilginç konserler de seçerseniz, serbest çalışan olarak motive olmanıza büyük ölçüde yardımcı olabilir.

  Ayrıca, ürünleri test ederek sıklıkla ödeme almak aksi halde satın almaya istekli olacağınız şeyleri denemek için. İdeal.

  Yararlı beceriler

  • Görüşlerini paylaştığından emin
  • Genellikle satın almayacağınız yeni ürünleri deneme isteği
  • Görüşlerinizi açık ve özlü bir şekilde sunmak için yazılı iletişim becerileri.

  Konsere bağlı olarak, ayrıca bir kameralı telefona erişmeniz, ürünleri toplamak/iade etmek için nakliyeye veya test sırasında ekranınızın/sesinizin kaydedilmesini istemeniz gerekebilir.

  Görev örnekleri

  Serbest kullanıcı testi yaparken web siteleri, oyunlar ve uygulamalardan müşteri hizmetlerine ve şikayetlere kadar her konuda geri bildirim vermeniz istenebilir.

  Ancak, belirli alanlarda (ör. teknoloji veya kırtasiye) kullanıcı test uzmanı olarak uzmanlaşırsanız, ürünlere lansmandan önce erken erişim sağlama şansınızı ve ayrıca gelişimlerini şekillendirmeye yardımcı olma şansınızı artırabileceğinizi akılda tutmakta fayda var.

 6. hobilerini öğret

  Erkekler gitar öğreniyor

  Kredi bilgileri: franz12 – Shutterstock

  İdeal serbest çalışmanızın ne olduğundan hala emin değil misiniz? Sevdiğin şeyi yap – bu kadar basit!

  İster kendinize akıcı bir şekilde İspanyolca öğretmiş olun, ister aileniz beş yıl boyunca her Cumartesi size piyano dersi yaptırmış olsun, dışarıda sizden öğrenmek için para ödeyecek birileri var.

  Yararlı beceriler

  • Kişilerarası ve öğretme becerileri
  • Belirli bir alanda uzmanlık bilgisi
  • Yazılı veya video formatlarında öğretim kaynakları oluşturma yeteneği (daha sonra bu kaynakları yüz yüze öğretim sunmanın yanı sıra satabilirsiniz).

  Görev örnekleri

  Serbest olarak öğretmekle ilgileniyorsanız, ilgilendiğiniz ve bilgi sahibi olduğunuz şeyleri düşünün – nişiniz her şey olabilir.

  Bisiklet tamir etmeyi, Van Gogh gibi boyamayı veya mükemmel flört uygulaması profilini nasıl oluşturacağınızı biliyor musunuz? Oradan başlayın, serbest öğretim deneyiminizi geliştirin ve sizi nereye götürdüğünü görün.

Yukarıdaki fikirler, bir serbest çalışan olarak başlamanın sağlam yollarıdır, ancak işin püf noktası, onları kendinize ait kılmak ve rekabetçi bir pazarda öne çıkmaktır.

Fiverr’da bir adım önde olmak için, harika bir ücretsiz kaynak olan Google Trendler’de insanların ne aradığını takip edin. Becerilerinizi kullanın, çaba gösterin ve kazanan siz olacaksınız.

Fiverr’daki bazı konserler aracılığıyla video izleyerek gerçekten para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Bize kaydolun.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu