Kripto Para

Party Horses, sınırlı sayıda Bourbon ve NFT’ler aracılığıyla Derby haftasonuna benzeri görülmemiş erişim getiriyor

Parti Atları bugün, Maker’s Mark®’ın 2022 için resmi burbon ortağı olacağını ve önümüzdeki aylarda erken evlat edinen 1.000 kişiye sınırlı sayıda Parti Atları hatıra etiketleri sağlayacağını duyurdu. Bu projedeki NFT’ler (değişmeyen tokenler), bir blok zincirinde yaşayan üretken sanat eserleri olarak üretilmektedir. Bilgisayar kodu aracılığıyla oluşturulan bir Ethereum akıllı sözleşmesini kullanan algoritmalar, “darphane” adı verilen bir işlem sırasında her bir sanat eserine benzersiz bir şekilde özellikler atar.

Parti Atları, bir seri girişimci ve başarılı bir çok çıkışlı CEO olan kurucu ortaklar Justin Delaney ve hayırsever ve üretken bir yarış atı sahibi olan Brook Smith tarafından Louisville merkezli bir proje olarak başladı.

Delaney, “Görevimizin anlaşılması basit olmasını istiyoruz” dedi. “Web3’ü iyilik için kullanın, eğlenin, güzellik yaratın, hayal kırıklığı yaratanların dengesini bozun ve harika şeyler inşa etmek için başkalarıyla işbirliği yapın.”

Delaney ve Smith, soyları Meta’yı (eski adıyla Facebook) içeren deneyimli bir yazılım mühendisi Izaak Prats ile birlikte çalıştı. Proje ayrıca ödüllü tasarımcılardan oluşan bir Ekip, Louisville etkinlik planlayıcısı Joey Wagner ve diğer Louisville merkezli Web3 meraklılarını da içeriyor. Proje resmen başlatılmadan önce, Smith, uzayda biraz zaman geçirdikten ve kadınların temsilindeki boşluğu fark ettikten sonra Danimarkalı model Helena Christensen ve tasarımcı Camilla Stærk’i getirdi.

Smith, “Helena ve Camilla’yı diğer ticari girişimler aracılığıyla uzun zamandır tanıyorum ve yaratıcılıkları yalnızca eşitlik açısından gözleriyle rekabet ediyor” dedi. “Bu, Derby çevrelerindeki bazı duvarları yıkmak ve aynı zamanda Web3 topluluğunda eşit temsil için mücadele etmek için bir fırsat.”

NFT sanatının öncülü mü? Ya atlar insan ırkına tezahürat yapmak için Derbi’ye katılırsa?

İlk dijital etkinlik, 1 Mart 2022’de, erken benimseyen 2.000 kişilik bir listenin ücretsiz bir NFT’yi önceden basabileceği ve beyaz liste erişimi sağlayabileceği zaman gerçekleşecek. 10k Parti Atları, aksi bildirilmedikçe iki hafta sonra, Mart’ın Ides’inde (15 Mart) basılacaktır. NFT sahipleri, Grammy ödüllü bir sanatçının yer aldığı özel bir Derby öncesi konseri gibi özel ürünlere ve etkinliklere erişebilecek ve daha fazlası yakında duyurulacak.

PartyHorses.com’da bir bilgi listesi ve sık sorulan sorular bulunabilir.

Medya Kişileri: Justin Delaney’e e-posta gönderin [email protected] mülakat soruları ve diğer şirket haberleri.

Maker’s Brand Bourbon Hakkında

1953 yılında, Loretto, Ky.’da, Bill Samuels, Sr., el yapımı ve lezzetli bir burbon yaratma hayalini gerçekleştirdi. Yumuşaklık ve tatlılığı arttırmak için yumuşak kırmızı kış buğdayı kullanarak viskisini küçük partiler halinde yapmaya karar verdi. Daha sonra tutarlılık için her fıçıyı elle döndürdü ve son olarak her fıçıyı tadına göre yaşlandırdı. Bill Samuels, Sr., burbonu bir “meta”dan birinci sınıf bir el yapımı ruha dönüştürdü ve bugün Maker’s Mark, burbonunu aynı şekilde yapmaya devam ediyor. Bu zamana göre test edilmiş yaklaşım, 60 yılı aşkın bir süre sonra hala iyi çalışıyor gibi görünüyor, çünkü Maker’ın Mark Kentucky Düz Bourbon’una bir ödül verildi.

2021’de saygın San Francisco Spirits Competition’da Çifte Altın madalya. Son yıllarda Maker’s Mark, portföyüne Maker’s Mark 46, Maker’s Mark Cask Strength ve markanın ilk ürünü olan Maker’s Mark Private Selection dahil olmak üzere düşünceli, süper premium yenilikler getirdi. -hiç özel varil programı. 2022’de Maker’s Mark, Dünyanın En Büyük İçki Fabrikası ve Kentucky’nin Bourbon Ülkesinde B Corp Sertifikasını kazanan ilk şirket oldu. Daha fazla bilgi için ziyaret edin www.makermark.com.

BOURBONUMUZU DİKKATLE YAPIYORUZ. LÜTFEN BU ŞEKİLDE İZLEYİN.

Maker’s Brand Kentucky Düz Bourbon Viski, %45 Alc./Vol. © 2022 Maker’s Mark Distillery, Inc., Loretto, KY.

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu