Kripto Para

Shibainfinity, Cardano ağında Shinu Token ön satışını açmak için Cardano ile entegre oluyor

Shibainfinity ekip temel olarak, tam operasyondayken herkesin dijital varlıkları ve nesneleri NFT’ler olarak oluşturmasına, paylaşmasına ve dağıtmasına izin verecek olan merkezi olmayan bir Sanal gerçeklik dünyası üzerinde çalışıyor.

Bu Sanal müze, kullanıcıların / katılımcıların NFT’lerini satılık olarak sergilemeleri için güzel tasarlanmış 10 bin duvar çerçevesine sahiptir. V2 sürümü ayrıca meta veri deposuna ilk kez bir bakış sunuyor.

Bu iyileştirmeler birlikte ele alındığında, ilk merkezi olmayan, blok zinciri tabanlı VR müzesine ulaşmak için büyük bir adım teşkil ediyor.

Cardano Ölçeklenebilirlik Avantajları

Cardano (ADA), geleneksel çalışma kanıtı platformlarına kıyasla daha yüksek güç kullanımı verimliliği sağlayan en büyük hisse kanıtı platformlarından biridir. Cardano, akıllı sözleşmelerin işlevselliğini sağlama konusunda uzmanlaşmıştır ve Ethereum’un rakiplerinden biri olarak görülebilir.

ADA, kullanıcılara yönetişim ve politika iyileştirmelerine katılmaları için ek fırsatlar sunar. ADA’nın şu anki fiyatı 1,04 dolar ve toplam piyasa değeri 34,8 milyar dolara eşit ve bu da onu piyasadaki en büyük 6. kripto projesi yapıyor.

Mevcut dolaşımdaki arzı, mümkün olan maksimum 45 milyar arz ile 33,6 milyardır. ADA’nın fiyatı, kripto pazarının genel büyümesinin ardından Eylül ayının başında 3,09 dolarlık zirveye ulaştı, ancak o zamandan beri istikrarlı bir düşüş yaşadı.

Shibainfinity Sanal Müzesi

Shibainfinity geliştiricileri, fiziksel müze deneyimini dijitale dönüştürecek ve kullanıcıların sanal olarak onları çevrimiçi olarak ziyaret etmelerini sağlayacak. Benzer şekilde, Shibainfinity geliştiricileri tarafından oluşturulan ilk etkileşimli geliştirme, kullanıcılara köpek metaverse üzerinde geniş bir deneyime sahip olma yeteneği vererek, sürükleyici bir 3D kulüp benzeri deneyim sunar.

Shibainfinity hakkında

ShibaInfinity, katılımcıların yetenekli oyun ve Shibainfinity sanal dünyasının gelişimine katkılar yoluyla jeton kazanabilecekleri gerçek zamanlı NFT kullanım senaryosu ile oyun protokolü ve Sanal dünya kazanmaya yönelik bir oyundur. Oyuncular metaverse üzerinde savaşabilir, toplayabilir, yükseltebilir ve kara tabanlı bir krallık kurabilir.

Cardano ağlarının entegrasyonunun ardından, Shibainfinity.org ekibi toplam 50 Milyon SHINU jetonunu yaktı ve cardano ağı altında satılacak ve dağıtılacak olan cardano blok zincirinde 50 Milyon jeton bastı.

Cardano ve Solana kullanıcıları, yerel jetonlarını (ADA & SOL jeton) kullanarak Shinu Token Ön satışına katılabilir ve erken evlat edinebilir.

Shinu Jetonları Satın Alın https://shibainfinity.org/shinusale/

ShibaInfinity Topluluğu

Twitter: https://twitter.com/shibainfinity_

Instagram: https://www.instagram.com/shibainfinity_/

Telgraf: https://t.me/shibainfinitygroup

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu