Kripto Para

Üç ölçüm, CHZ yatırımcılarının neden yakında çifte kar elde edebileceğini ortaya koyuyor

Chiliz’in fiyatı, basın zamanında, üç zincir üstü ölçümün mükemmel bir kombinasyonunu resmediyordu. Bunların her biri, patlayıcı bir hareketten kaynaklanabileceğini öne sürdü. Bitcoin ve genel olarak kripto piyasasının yükselişi göz önüne alındığında, bu görünüm CHZ için makul olabilir.

CHZ’yi %100 itecek üçlü

Chiliz’in fiyatı, yazı yazılırken 0.189 dolar civarındaydı. 0.177 dolar destek seviyesine küçük bir geri çekilme yaşayabileceğine dair işaretler gösterdi. Bu hamle, alıcıların CHZ patlamadan önce birikim yapmaları için bir fırsat olarak hizmet edebilir.

Kaynak: TradingView’de CHZ / USDT

19 Şubat’ta 136.6 milyondan 1 Mart’ta 291,79 milyona ulaşan zincir hacmindeki son artış, altcoin etrafındaki ilgideki artışın önemli bir göstergesidir. CHZ’nin bu kadar güçlü bir yükseliş gördüğü en son 3-10 Şubat arasındaydı. Bu, Chiliz’in fiyatını grafiklerde %33 artırdı.

Yukarıda bahsedilen yükseliş momentumu göz önüne alındığında, zincir hacmindeki bir artış, çok daha yükseğe tırmandığını görebilir. Bu, CHZ’nin daha yüksek bir değer ayarlamasına izin verebilir. Ayrıca, zincirdeki hacim 200 günlük hareketli ortalamanın üzerine çıkarak trendde bir kayma olduğunu ortaya koydu.

Kaynak: Santiment

Zincir içi metrikler gelen yükselişe işaret ederken, 365 günlük Piyasa Değerinden Gerçekleşen Değere (MVRV) modeli CHZ için aynı görünümü sağlamlaştırıyor gibi görünüyordu. Bu gösterge, geçen yıl boyunca CHZ token satın alan yatırımcıların ortalama kar / zararını değerlendirmek için kullanılır.

-%10’un altındaki negatif bir değer, kısa vadeli sahiplerin zararda olduğunu ve tipik olarak uzun vadeli sahiplerin birikme eğiliminde olduğunu gösterir. Bu nedenle, -%10’un altındaki bir değere genellikle “fırsat bölgesi” denir.

Chiliz için, 365 günlük MVRV, baskı sırasında % -46.8 civarında seyrediyordu ve bu da büyük bir aşırı satım durumunu gösteriyordu. Geçen yıl CHZ satın alan sahiplerinin %46,8’inin su altında olduğu bir yer.

Bu nedenle, güneye doğru daha fazla hareket olası görünmüyor ve bu nedenle CHZ için bir U dönüşü makul görünecek. En azından uzun vadeli yatırımcılar açısından.

Kaynak: Santiment

Metriklerin büyük resmi

MVRV göstergesine eklenen güven, merkezi kuruluşlarda tutulan CHZ’nin son üç ayda 2,9 milyardan 2,8 milyara düşmesidir. Yaklaşık 100 milyon token borsalardan alındı, bu da bu yatırımcıların yakın gelecekte CHZ’nin performansına güvendiklerini gösteriyor.

Kaynak: Santiment

Bu nedenle, kâr etmek isteyen yatırımcılar CHZ biriktirebilir ve 0,356 dolardan ani direnç bariyerinde bir patlama bekleyebilir.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu